Dt. Besim Alp Denli

Profesyonel diş hekimlerimizi tanıyalım

Ben Diş hekimi Besim Alp Denli. Evli ve iki çocuk babasıyım.

Dt. Besim Alp Denli

  • besim.alp@dentareform.com
  • +90 545 33 404 33
  • Güvenevler Mah. GMK Bulvarı. İçel Apt. No:340/9 K:1 D:9 Yenişehir / MERSİN

3.Subat 1982 tarihinde Mersinde dünyaya geldim.
İlk okulu Isparta, Eğirdir’de bulunan Eğirdir Merkez Zafer İlkokulunda okudum. Daha sonra Adana Bilfen Lisesinde ortaokula başladım ve Mersin Türkmen Lisesinde devam ettim. Lise öğrenimimi Mersin Dumlupınar Lisesinde bitirdim.
Üniversite öğrenimimi Adana Çukurova Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde tamamlayarak 2006 yılında mezun oldum.
2006-2008 yılları arasında kendi kliniğimi işlettikten sonra 2008-2009 yılları arasında Kıbrıs Yakındoğu Üniversitesinde Protetik Diş Tedavisi bölümünde doktora çalışmalarıma başladım. 2009 yılında istifa ederek ayrıldım ve vatani görevim için Hakkâri Yüksekova’da bir yıl görev yaptım. 2010 yılından 2020 yılına kadar Mersinde kendi kliniğimi işletmeye devam ettim. Bu arada Amerika, Kore, Kıbrıs gibi ülkelerde implantoloji ve protetik diş tedavisiyle ilgili eğitimlere ve kongrelere katıldım. Bunun yanında Türkiye’de de birçok eğitim ve kongrelere katılarak sürekli olarak kendimi geliştirmeye çalıştım.
2020 yılında DT. İlyas Erkut Yılmaz ile birlikte Özel Mersin Reform Ağız Ve Diş Sağlığı polikliniğinin kurucu ortağı oldum. Halen bu poliklinikte çalışmaktayım.
Bunların yanında 2014 yılında kurulan Denli İnovasyon ve 2017 yılında alt markası olarak kurulan Denli Dental Tools Şirketlerinin sahibiyim. Bu şirketler, dental malzeme tasarım, patentleme ve üretim hizmeti vermektedir. Mühendislik hizmetleri konusunda da birçok eğitime katılarak 2 ve 3 boyutlu çizim, endüstriyel tasarım, marka ve patent yazma konularında sertifikalar aldım. Hali hazırda 2 adet patent ve endüstriyel tasarım patentlerim bulunmaktadır.
Reform Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniğinin kurulma amacı Dental tedavi, Laboratuvar ve görüntüleme hizmetlerinde en üst teknolojiyi ve en üst tedavi standardını yakalamak ve uygulamak ayrıca Dental malzemeler ve Dental akıllı teknolojiler alanında da is ve güç birliği yaparak sürekli gelişime ve geliştirmeye açık bir anlayış içinde çalışmaktır. Polikliniğimizin ARGE kolu üzerinden de akıllı teknolojiler üzerine çalışmalarımız devam etmektedir. Diş Hekimleri için Diş Hekimleri tarafından tasarlanan malzemelerin sektöre yeni bir bakisi acısı kazandırmasını amaçlamaktayız. 2020 yılı itibarıyla Sağlık Turizmi konusunda da çalışmalarımıza hız vererek hem yurt dışına açılmaya hem de ülkemiz için çok değerli olan döviz girişine katkı sağlamaya çalışmaktayız. Hobilerim arasında basketbol oynamak ve yüzmek ayrıca resim yapmak vardır.

Adres

Güvenevler Mah. GMK Bulvarı. İçel Apt. No:340/9 K:1 D:9 Yenişehir / MERSİN

Telefon

+90545 334 04 33

E-Posta

info@dentareform.com
bilgi@dentareform.com
X