3D Ağız içi Tarayıcı

3D Ağız içi Tarayıcı

Daha önce çoğumuz geleneksel ölçü yöntemi ile ölçü aldırmıştır. Nasıl zor olduğunu bazı durumlarda boğaza kaçarak nefes almayı zorlaştırdığı bazı kişilerin korkulu rüyası olduğunu.

İşte tüm bunların olmadığını ve yaklaşık 2 dakika içerisinde ağız içi tarayıcı ile tüm ayrıntılarıyla ağız ölçüsünü alabilen ve sizinde ekranda izleyerek dişleriniz son durmunun nasıl olduğunu 3 boyutlu bir şekilde görebilmenizi sağlayan bir cihazdır.
Peki hangi durumlarda kullanacağız ağız içi tarayıcıyı;


Öncelikle muayene ve teşhis kısmında hem ağız içindeki tüm dişleri 3 boyutlu bir şekilde inceleyebilmemizi sağlaması ayrıca ne sıkıntılar hangi dişlerinde problemler olduğunu kendisi de detaylı bir şekilde görebilmesidir.


Tüm yapılan protetik tedavilerde geleneksel ölçü yöntemini ortadan kaldırdığı için birkaç gün içerisinde yeni yapılacak dişlerine kavuşabilmesi.


Ayrıca kişiye özel gülüş tasarımının 3 boyutlu bir şekilde tasarlanıp hastaya mock-up uygulaması ile gösterilebilmesi ve daha bir çok alanda hem hız hem konfor sağlaması.

ve daha bir çok dental alanda zamandan tasarruf sağlamaktadır. Aşağıdaki videoda kısaca tüm ağız taramasının nasıl yapıldığını görebilirsiniz

Sağlıklı Gülüşler
Her Zaman Yanınızdayız
Uzman Hekimlerimiz
Profesyonel Ekipmanlar
Mesaj Gönder Telefon Aç

  Adres

  Güvenevler Mah. GMK Bulvarı. İçel Apt. No:340/9 K:1 D:9 Yenişehir / MERSİN

  Telefon

  +90545 334 04 33

  E-Posta

  info@dentareform.com
  bilgi@dentareform.com
  X